Aktuality 2018 - David Holzmann

David Holzmann
www.vratimov.com
www.h-o-l-z-m-a-n-n.cz
„Nepovažuji se za fotografa, jsem pouze fotografující. To je podstatný rozdíl, protože jsem se fotografováním nikdy neživil. S oblibou říkám, že fotografii mám příliš rád, než abych se jí živil.“
Pavel Scheufler

Přejít na obsah
22.12.2018 Cesta za Ježíškem
Cesta za Ježíškem. Dráha protkaná jednotlivými stanoviští se sportovními úkoly pro nejměnší ukončená překvapením. Fotografie dostupné na Zoneramě.

15.12.2018 Vánoční stromek pro zvířátka
každoroční zdobení stromečku pro zvýřátka v Důlňáku.Krásná zdravotní procházka s těmi nejmenšími. Bohužel sněhu jsme se nedočkali. Fotografie dostupné ke stažení na Zoneramě.

30.11.2018 Rozsvícení vánočního stromu
krásná předvánoční atmosféra, trhy se slavnostním rozsvícením vánočního stromu ukončeného ohňostrojem :-).

Sony RX100ii
asi nenajdete na trhu fotoaparát do dlaně s 1" chipem a takovými možnostmi jako umí SONY RX100M2 v ceně pod 10.000 Kč. Jak fotí si můžete prohlédnout ve FOTOGALERIE\Sony RX100M2 kde k jednotlivým snímků zanechám jednoduchý komentář, protože s touhle hračkou můžete používat různé příslušenství jako jsou filtry, dioptrické skla a tím rozšířit určité omezení objektivu.

DJI Spark
Skvělá zábava s mobilním režisérem v podobě DJI Sparka. Každý den se něco učíte a pokud už toho máte dost a chcete jen relaxovat tak ovládání gensty je skvělý relax. Sportovní mód tohoto drobečka je opravdu zábava :-) Některé výstupy postupně vypublikuji.
Kdo si hraje, nezlobí.
Vytvořeno DH 2018
david (zavináč) h-o-l-z-m-a-n-n (tečka) cz
Určeno všem začínajícím milovníkům digitální fotografie.
DaHo
2012
Návrat na obsah