Aktuality - David Holzmann

David Holzmann
www.vratimov.com
www.h-o-l-z-m-a-n-n.cz
„Nepovažuji se za fotografa, jsem pouze fotografující. To je podstatný rozdíl, protože jsem se fotografováním nikdy neživil. S oblibou říkám, že fotografii mám příliš rád, než abych se jí živil.“
Pavel Scheufler

Přejít na obsah
Sony RX100ii
asi nenajdete na trhu fotoaparát do dlaně s 1" chipem a takovými možnostmi jako umí SONY RX100M2 v ceně pod 10.000 Kč. Jak fotí si můžete prohlédnout ve FOTOGALERIE\Sony RX100M2 kde k jednotlivým snímků zanechám jednoduchý komentář, protože s touhle hračkou můžete používat různé příslušenství jako jsou filtry, dioptrické skla a tím rozšířit určité omezení objektivu.

28.09.2018 DJI Spark - bříza
Ladím přesné létání v silném větru. Přistání a vlety z ruky, škoda že přístání do ruky je někdy na více kroků :-), takové doprošování jako hledat něco ve starší WIN 8 :-).

DJI Spark
Skvělá zábava s mobilním režisérem v podobě DJI Sparka. Každý den se něco učíte a pokud už toho máte dost a chcete jen relaxovat tak ovládání gensty je skvělý relax. Sportovní mód tohoto drobečka je opravdu zábava :-) Některé výstupy postupně vypublikuji.

09.08.2018 Termíny schůzek Fotošikulů pro nový školní rok.
Již znám termíny schůzek Fotošikulů pro nový školní rok. Termíny naleznete zde na stránkách pod MENU / KROUŽKY / KALENDÁŘ. Pokud chcete přejít hned stačí kliknout zde.

Červenec - srpen 2018
Nově jsem si pořídil dron DJI SPARK jako náhradu za reklamovaného DJI F2. Konečně dron pro zábavu jeho sportovní mód je opravdu zábava o ostatních věcech není třeba psát je to prostě DJI :-). Zatím nemám zpracováno.
Kdo si hraje, nezlobí.
Vytvořeno DH 2018
david (zavináč) h-o-l-z-m-a-n-n (tečka) cz
Určeno všem začínajícím milovníkům digitální fotografie.
DaHo
2012
Návrat na obsah