Kurzy - David Holzmann

David Holzmann
www.vratimov.com
www.h-o-l-z-m-a-n-n.cz
„Nepovažuji se za fotografa, jsem pouze fotografující. To je podstatný rozdíl, protože jsem se fotografováním nikdy neživil. S oblibou říkám, že fotografii mám příliš rád, než abych se jí živil.“
Pavel Scheufler

Přejít na obsah
Víkendové kurzy pro dospělé
Pořádáme víkendové kurzy pro dospělé ve zpracovávání digitálních fotografií pomocí českého software Zoner Photo Studia X. Vynikající český software pro zpracování, archivaci, publikování a tisk digitálních fotografií. Kurz se otevře při minimálním naplnění čtyř účastníků. Každý z účastníků si osvojí základní i pokročilé metody zpracování včetně snadného archivování a publikování fotografií na ZONERAMĚ. Dnešní digitální doba vyžaduje více zdrojové zálohování dat. Pamatujte, že zálohy na více nezávislých místech jsou důležité, kdo jednou ztratil data tak mi dá za pravdu. V dnešní spotřební společnosti se všechno kazí a tim více vše co se točí :-), kdo je připraven není překvapen.

Proč dnes řešit pokročilejší fotoaparát, když všichni fotografují na mobil?
Zkuste někdy udělat fotografii z nižší třídy mobilu do velikosti A4 případně z ní nějaký výřez :-(. Né každý má jablíčko :-) a pokud vás to chytne tak věřte že plný manuál a velikost čipu je to co vás bude bavit a podrží v horších světelných podmínkách.

Kurz je upravován přesně na míru podle potřeb účastníků. V případě dotazu můžete využít kontaktní formulář, případně psát přímo na mail v zápatí stránek.
Kdo si hraje, nezlobí.
Vytvořeno DH 2018
david (zavináč) h-o-l-z-m-a-n-n (tečka) cz
Určeno všem začínajícím milovníkům digitální fotografie.
DaHo
2012
Návrat na obsah